Váš hlas pro skutečnou pravici nepropadne

8.9. 20211499x

Předvolebních průzkumů je celá řada, leckdy s výsledky, které se výrazně liší. Přesto nás nesmírně těší, když vidíme naše preference růst k 5% hranici. Z posledních dat vyplývá a z několika různých zdrojů se i potvrzuje, že jsme na dobré cestě a můžeme mít v cílové rovince předvolebního boje sebevědomí. Navíc jsme přesvědčeni, že jsou naše čísla ve výzkumech podhodnocená a věříme si na víc. Náš cílový výsledek je dvouciferný a nebudeme v našem úsilí polevovat. Nutné minimum pro vstup do sněmovny překonáme a hlasy našich voličů nepropadnou.

Samozřejmě, že si přejeme ve volbách uspět, ale není to důležité jen pro nás. Je to zadostiučinění i pro ty, kteří nás neváhali otevřeně podporovat a fandit nám, i když průzkumy tak růžově nevypadaly. Je nesmírně povzbuzující dostávat od lidí zprávy, že budou volit pouze nás, že jsme pro ně jediná normální alternativa a záruka svobody a rozumné, důvěryhodné politiky. Děkujeme Vám a vážíme si toho!

Čím to je, že se nám daří získávat větší přízeň voličů? Více lidí začíná vidět, že jsme jediná skutečná pravicová strana v Česku. ODS odbočuje doleva v nesourodě sestavené koalici SPOLU  a nebrání se ani vládě s levicovými Piráty. V minulosti Petr Fiala nevyloučil ani spolupráci s ČSSD. Kvůli bezcharakternímu pragmatismu a chuti se podílet na moci je ODS ochotná popřít své vlastní hodnoty, jak už ve své historii vícekrát ukázala. Za hlavní volební téma si nyní zvolila změnu současné vlády, ale máme vážnou obavu, že po volbách vstoupí do vládní koalice s kýmkoliv, bude-li mít šanci.

Kdo představuje na české politické scéně reálnou šanci přinést pozitivní změnu? SPOLU s Piráty a STANem poslední dva roky neplní ani svoji opoziční roli. Omezování svobody jako by si ani nevšimli, naopak prosazením pandemického zákona situaci ještě zhoršili. Ani proti nárůstu dluhu státu o neuvěřitelných 900 miliard neudělali zhola nic. Nanejvýš bezzubě kritizovali dílčí problémy, ale to hlavní jim uniklo. V Česku nám pod rukama za bílého dne mizí svoboda. Svoboda slova, svoboda rozhodovat o osudu svých dětí i možnost svobodně podnikat. V neposlední řadě nám nadále Brusel diktuje, jak máme žít a co si máme myslet. Jsme jediní,  kdo tomu nechce nečinně přihlížet a nabízíme návrat svobodného Česka, kde se svobodně žije a dýchá. Beze strachu.

Chceme napravit reputaci pravicové politiky. Poškodila ji ODS svými minulými excesy a je tak spoluviníkem toho, že se tu otevřel prostor politickým stranám, které stojí na populismu a jdou pouze po moci. Pro řadu lidí je to zprvu příjemné, před volbami dostanou od státu dárečky a politické úplatky, ale dlouhodobá perspektiva země upadá a v budoucnosti to všechny zabolí. Navíc je naše společné bohatství rozkrádáno a zdroje privatizovány do rukou mocných. Už dávno neplatí, že jsme si všichni před zákonem a pravidly rovni. Politická vrchnost je nedotknutelná a to i před zákonem. To jde změnit jen silnými a rozhodnými činy. Někým, kdo se nebojí a nemá pošpiněnou minulost. Věříme, že tuto historicky klíčovou roli můžeme pro naši zemi sehrát a bojovat tak za spravedlivější Česko, kde jsou politici odpovědní za své činy před zákonem a důvěra v politiku se začne narovnávat.

Dovolte nám, abychom pro Vás vybojovali svobodnější a spravedlivější Česko a dejte nám svůj hlas. Čím budeme silnější, tím větší je naděje na skutečnou změnu.

Bráníme
normální svět, svobodu,
děti, zdraví a vaši peněženku

Přidejte se: CHCI BÝT SOUČÁSTÍ
Podpořte nás: CHCI PŘISPĚT DAR

Komentáře