Máme toho dost!

13.9. 2021921x

V Brně se demonstrovalo na návrat dětí do škol bez omezení

Další demonstrace za návrat dětí do škol bez omezení se konala o víkendu v Brně na Zelném trhu. Se svým projevem vystoupili například právníci z formace Trikolora Svobodní Soukromníci Zdeněk Koudelka a Jindřich Rajchl. „Pánové Hořejší, Kubek, Prymula, Vojtěch a další jsou lháři, jsou to agenti farmaceutických firem a jsou to zločinci a zločinci patří za mříže,“ uvedl Rajchl, který za svůj projev sklidil potlesk.

 „Vidím tady samé normální lidi, kteří chtějí žít normální život. Teda až na těch pár tajných z BISky a Hamajdovy policie. Číslo, které stojí za tím vším, co musíme teď prožívat, které zavinilo, že děti musí být testováni, očkováni nebo rouškováni ve školách, to je číslo 23 milionů. To je počet vakcín, které objednala naše vláda pro deseti milionový stát. To je neuvěřitelná zlodějna. Přitom bylo od počátku jasné, že děti se očkovat nemohou a že značná část lidí nepodlehne propagandě vlády,“ řekl na úvod Zdeněk Koudelka. 

Mezi další řečníky patřila například koučka osobního růstu Daniela Boháčová, vrchní sestra Andrea Miklová, bojovníci za svobodu David Tesař, Martin Kolenovský, Ivo Osovský a Matouš Svoboda. Také lékař Miroslav Havrda a nespokojený otec od dětí Michal Jurnečka či Daniel Landa.

„Musíme zvažovat, jestli vakcína, kterou si necháme dát, tu experimentální vakcínu, kde můžeme očekávat experimentální výsledky, tak jestli ten benefit je vyšší než nežádoucí účinky. O těch se povětšinou mlčí,“ uvedl ve svém projevu lékař Miroslav Havrda. 

Advokát Jindřich Rajchl přiznal, že mu často lidé říkají, že tím, co dělají, uráží očkované lidi. Ale to prý tak není. „I oni mají možnost se ještě rozhodnout, změnit svoje rozhodnutí,“ a upozornil na to, že experti varují, že s každou další dávkou vakcíny se zvyšuje riziko závažných zdravotních komplikací a dokonce smrti.

„I ti očkovaní mají právo změnit svůj názor. K tomu ale potřebují jediné, slyšet pravdu, a tu jim média odmítají říct. Pánové Hořejší, Kubek, Prymula, Vojtěch a další jsou lháři, jsou to agenti farmaceutických firem a jsou to zločinci a zločinci patří za mříže,“ dodal Rajchl. 

Článek vyšel na portálu Parlamentní Listy ZDE.

Bráníme
normální svět, svobodu,
děti, zdraví a vaši peněženku

Přidejte se: CHCI BÝT SOUČÁSTÍ
Podpořte nás: CHCI PŘISPĚT DAR

Komentáře